Firma Profili

POLAT PAZARLAMA

     Polat Pazarlama, Ardesia Slate ve Polat Natural Stone olarak 2004’ten beri; Polmir Madencilik bünyesinde faaliyet göstermekteyiz.
Kendi ocağımızda çıkan kayrak ve traverten taşının üretimini, işlemesini ve ihracatını yapmaktayız.
Toptan - perakende hizmet ağımız, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda etkin olup, verdiğimiz bayiliklerle daha da aktif hale getirilmektedir.

Doğanın eşsiz fosilli Doğal Kayrak taşını ve Sarı Traverten taşını, Kütahya’da bulunan ocaklarımızda özenle çıkartıp, 7000 m2 kapalı ve 30000 m2 açık alanı bulunan fabrikamızda işlemden geçirilmektedir.
Talep edilen ebatlarda, fileli veya filesiz üretilmekte olup yurtiçi ve yurtdışı kullanıcılara sevkiyatı yapılmaktadır.

Firmamız, doğal taş üretim ve toptan – perakende satışının yanı sıra, mermer lavabo ve kurnalar, kültür taşları, tuğla kaplama, 3d seramik, 3d mermer, granit, dekor ve özellikle mozaik, cam mozaikte satış ve pazarlama faaliyetleri gösteren, alanında uzmanlaşmış öncü bir firmadır.
polat pazarlama

ŞahTaş Tuğla, Evi Metal, Zafiro Mozaik ve Arte Seramik - Mcm Mozaik yapı dekorasyon firmalarının Güney Marmara Distribütörlüğünü üstlenmiş olup; Kalekim, Turkuaz Seramik, Graser, Art Pietra, Qdekor, Uşak Seramik, Tan Timber, Karo Metro, Eva Banyo ve Mf Art Seramik markalarının bayiliğini de yapmaktadır.

Bununla beraber 2020 yılında kurmuş olduğumuz VTA Mobilya firmasında, mimarımız tarafından özel tasarlanmış banyo mobilyalarıyla, kalite ve özgünlüğü garanti ederken, kurmuş olduğumuz mobilya ve ahşap üretim tesisimizde, alanında uzmanlaşmış ustalarımız, istediğiniz ölçü ve biçimde mobilyalarınızı 1. Kalite MDF ve Masif Ahşap ile üretiyor, VTA Mobilya bünyesindeki özel boyahanesinde yine istediğiniz renkte içi dışı tamamen lake olarak boyuyoruz.
Projenize özel mimarımız tarafından çizilmiş mutfak ve mobilya üretimleri ile masif ahşap parke üretimi de hizmetlerimiz arasında.

Yapılarınızda içten dışa fark yaratmak ve değer katmak için sizleri Bursa’ daki 1000 m² lik üretim tesisimiz ve mağazamıza bekliyoruz…

 

POLAT PAZARLAMA
Hüseyin Polat